Systemy wystawiennicze

Macrovector/bigstockphoto.com

Systemy wystawiennicze to część komunikacji wizualnej firmy. Są to konstrukcje, za pomocą których firma komunikuje swoją ofertę handlową podczas targów, konwentów czy imprez branżowych, a także w centrach handlowych i innych miejscach, gdzie uczęszczają jej docelowi odbiorcy.

Ich definicja obejmuje m.in. ścianki, trybunki, stoiska promocyjne, potykacze, rollupy, ekspozytury, flagi oraz stojaki na ulotki. Szeroki wybór instalacji umożliwia dostosowanie ekspozycji do różnych warunków. Użycie profesjonalnych projektów graficznych jest gwarancją, iż powierzchnia reklamowa zostanie wykorzystana możliwie najefektywniej.

Ścianki wystawiennicze to lekkie konstrukcje, zbudowane na bazie profili aluminiowych. Służą do ekspozycji przenośnej reklamy wielkoformatowej. Rozkłada się je dosłownie jednym ruchem. Trybunki i stoiska promocyjne przydają się przy sprzedaży bezpośredniej, promocjach czy degustacjach. Systemy te zajmują stosunkowo niewiele miejsca, a ponadto są łatwe w montażu.

Systemy wystawiennicze stanowią popularną oraz skuteczną formę reklamy, a także prezentacji nowego produktu, marki, motto, logo czy filozofii firmy.

Możemy dopasować je do naszych potrzeb przestrzennych, jak i typu prowadzonej przez nas kampanii reklamowej.

Systemy wystawiennicze wyśmienicie spisują się także na konferencjach, szkoleniach czy prezentacjach biznesowych. To nie tylko poręczna forma reklamy, ale i okazja, by wywołać u klienta pozytywne skojarzenia z oferowanym przez nas produktem.

W ostatnim czasie popularne zrobiły się tzw. rollupy. Są to wielkoformatowe płachty, które bardzo prosto się zwija (roluje) i przenosi. Złożone zajmują niewiele miejsca. Są lekkie, a przy tym łatwe w obsłudze – nawet przez niewykwalifikowanych pracowników. Sprawdzą się podczas konferencji oraz szkoleń prowadzonych daleko od siedziby firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.