Kampania Luksja Care Pro Men

Luksja Care Pro Men

Coraz więcej firm zatrudnia w swoich kampaniach reklamowych sportowców. Kolejną z nich jest międzynarodowy koncern założony przez George’a Patersona i George’a Zochonisa noszący nazwę PZ Cussons. W marcu bieżącego roku jedna z marek promowanych przez tę firmę handlową, Luksja, wykorzystała w swojej kampanii jednego z najbardziej utalentowanych polskich siatkarzy – Michała Winiarskiego. W sierpniu rozpoczęto drugą odsłonę promowania nowej linii Luksja Care Pro Men.

Akcja reklamowa PZ Cussons Polska S.A. skierowana jest głównie do mężczyzn i promuje męską linię wielofunkcyjnych żeli pod prysznic Luksja Care Pro Men. Produkt ten służy zarówno do mycia ciała, jak i włosów oraz jest dostępny w 4 wariantach zapachowych: Sport, Fresh, Energy i Sensitive. Twarzą kampanii już p raz drugi został Michał Winiarski – Mistrz Świata w siatkówce z 2014 r. Piętnastosekundowe spoty z jego udziałem można zobaczyć zarówno w czołowych stacjach telewizyjnych, takich jak TVP 1 czy Polsat, ale również na kanałach tematycznych, związanych właśnie ze sportem: TVP Sport, Polsat Sport czy Eurosport. Ta kampania telewizyjna, która promuje nowość produktową marki Luksja, potrwa do 4 września 2016 roku.

Warto zaznaczyć, że Luksja, która istnieje na polskim rynku już 25 lat, po raz pierwszy dzieli się swoim kosmetycznym wsparciem z mężczyznami. Swoje nowe produkty kieruje do młodych, wysportowanych i aktywnych panów, dokładnie takich jak biorący udział w kampanii Michał Winiarski. To właśnie on, idol wielu młodych Polaków, stał się inspiracją dla nowej linii żeli pod prysznic.

Kreacja kampanii Luksja Care Pro Men została przygotowana przez agencję Fenomen, zakup mediów przeprowadził dom mediowy OMD, natomiast za produkcję spotu telewizyjnego odpowiedzialny był dom produkcyjny Grape Film. Działania Public Relations zapewniła agencja Tailor Made PR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.