Kampania reklamowa Vectry „Wszystko na maksa”

vectra

Vectra w połowie września wystartowała z nową kampanią pod nazwą „Wszystko na Maksa”, która ma potrwać do końca roku. Reklamy emitowane będą w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych i radiowych. Kampania obejmie również inne formy marketingu, w tym reklamę zewnętrzną (outdoor) w wybranych miastach, Internet oraz materiały BTL (Below The Line), czy działania nakierowane na indywidualnych klientów.

Jak mówi Rafał Brzezowski, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu:

„Nowa oferta Vectry to ukłon w stronę Klienta, który pozostaje w centrum naszego zainteresowania. Dbanie o jego satysfakcję, jak również szeroko pojęta jakość jest dla nas priorytetem. Dlatego jesienna promocja Vectry daje naszym Klientom możliwość skorzystania z pełnych usług z naszego portfolio, by Ci mogli zapoznać się z nimi i zadecydować, co ich interesuje i w jakim zakresie. Szczególnie, że zbliżają się długie jesienno-zimowe wieczory. Warto również podkreślić, że oferta Vectry stale się poszerza i daje coraz więcej dobrej rozrywki i zabawy nie tylko przed telewizorem, ale również korzystając z szybkiego internetu, czy telefonii komórkowej z atrakcyjnymi planami taryfowymi”.

W ofercie „Wszystko na Maksa” klienci Vectry mogą skorzystać z 218 programów telewizyjnych, z czego 80 to kanały z obrazem w jakości HD, a także ze wszystkich pakietów Premium. Dostępne są w nich między innymi kanały takie jak Canal+, HBO. Taki rozszerzony dostęp możliwy będzie przez dwa miesiące, za co nie zostaną pobrane dodatkowe opłaty. Jeśli abonent zdecyduje się na korzystanie z Internetu w ramach oferty, otrzyma do dyspozycji łącze z maksymalną prędkością nawet do 150Mb/s. Dla klientów, którzy skorzystają z telefonii komórkowej przewidziano nielimitowane rozmowy i 15 GB mobilnego Internetu. Powyższe usługi – telewizyjną, internetową i komórkową – można również zakupić łącznie w formie paczki produktów, wtedy klient otrzyma wszystkie te oferty w rozszerzonej opcji.

Źródło:
http://satkurier.pl/news/151697/vectra-z-kampania-wszystko-na-maksa.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.