Kampanie VOX: „Każdemu wszystko wolno”, „Wolność zaczyna się w domu”

Kampania VOX

Działania promocyjne produktu mają bezpośrednio oddziaływać na odbiorców, wpływać na ich emocje i skłaniać do zmiany zachowania. Każda reklama ma zachęcić do kupna produktu. Ma też stworzyć przyjemny wizerunek danej marki, aby skojarzenia z nią związane wywoływały pozytywne odczucia. Taki właśnie cel miała kampania, jaką w 2015 roku zrealizowano dla marki VOX.

Popularne meble i akcesoria domowe potrzebowały ocieplenia wizerunku. Przy współpracy Ars Thanea, Graffiti Films, Lunapark i ZenithOptimedia prowadzono działania pod hasłem „Wolność zaczyna się w domu”. W kampanii wystąpił m.in. sześcioletni perkusista oraz rekordzistka Polski we freedivingu. Pojawienie się takich osób w spotach reklamowych wynikało z chęci pokazania ważności pokoju dziecięcego dla rozwoju talentu.  Odpowiednio przygotowane pomieszczenia codziennego użytku daje szerokie możliwości, co podsumowuje hasło kampanii – „Wolność zaczyna się w domu”. W kolejnych spotach wykorzystywano też hasło „Każdemu wszystko wolno”.

Spoty reklamowe promowały nie tylko asortyment meblarskich, ale również różne dodatki, tak jak drzwi, panele ścienne, materiały dekoracyjne. Głównym wykonawcą działań marketingowych była agencja Ars Thanea, które była najlepsza w przetargu na obsługę strategiczną i kreatywną marki. Zgodnie z koncepcją Ars Thanea rodzinny dom miał stać się symbolem poczucia wolności i realizowanych pasji.

Spoty reklamowe kręcono w Warszawie i Chorwacji. Za reżyserię odpowiadali Maria i Kazimierz Zbąscy, a za produkcję – GraffitiFilms. Wszelkie działania postprodukcjne wykonywała firma Lunapark, a planowaniem i zakupem mediów na potrzeby marki Vox zajął się dom mediowy ZenithOptimedia. W ten sposób powstała bardzo rozbudowana i dokładna kampania reklamowa, która przez wiele miesięcy przyniosła pozytywne efekty w postaci wzmocnienia wizerunku marki VOX.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.