Znane modelki promują H&M

HM

Kampania reklamowa H&M budzi dużo emocji od samego jej rozpoczęcia. Premiera reklamy miała miejsce 30 kwietnia i stała się hitem. Swój sukces zawdzięcza ona przede wszystkim top modelkom, które stały się twarzami kampanii. Do udziału w akcji promocyjnej H&M przekonał Joan Smalls, Natashę Poly, Doutzen Kroes i Adrianę Limę, czyli czołowe postacie światowego modellingu.

Na video, które towarzyszy kampanii, możemy zobaczyć modelki, które na wieść o rozpoczęciu lata porzucają wszystkie swoje zajęcia i różnymi sposobami docierają na przepiękną plażę, by w jak najpełniejszy sposób celebrować lato i cieszyć się nim. I w tych egzotycznych okolicznościach przyrody zaprezentować najnowszą kolekcję popularnej sieciówki. Modelki ubrane są w klasyczne bikini oraz tegoroczne nowości – asymetryczne fasony strojów kąpielowych. Poza tym widzimy wdzięczne tuniki w stylu boho i hit tegorocznego sezonu – śnieżnobiałe, bardzo kobiece stylizacje. Wdzięczne zwiewne sukienki niepozbawione są elegancji, a nastrój nowoczesnej bohemy wydaje się równie wysmakowany. Możemy również zobaczyć letnie topy, szorty i sandały.

Reklama jest dynamiczna, spójna i ciekawa oraz tworzy historię bez oczywistego zakończenia. Stara się stworzyć wielowymiarowy i ciekawy obraz kobiety, która decyduje się na ubrania szwedzkiego producenta. Jest ona pewna siebie i odważna, korzysta z najnowszych technologii. Świat stoi przed nią otworem! Zaangażowana w pracy, a jednocześnie gotowa do szalonych podróży, tak jak jedna z bohaterek, która bezceremonialnie wychodzi z planu zdjęciowego i wsiada w terenówkę w sukni balowej.

Mocnym atutem kampanii jest również autorska piosenka „Sun Is Shining” szwedzkiego duetu Axwell / Ingrosso. Wpadająca w ucho melodia i nieskomplikowany tekst kojarzą się właśnie z letnimi przebojami, co dodatkowo wzmacnia tytuł samej kampanii „Lato zaczyna się teraz!”. Klip, który prezentuje H&M, ogląda się z przyjemnością. Na jego zalety składa się montaż, ciekawe zdjęcia i niebanalne plenery. O jego sukcesie decydują też same bohaterki – piękne rozpoznawalne modelki, które należały bądź jeszcze należą do słynnych aniołków Victoria’s Secret. Zadowolone z siebie, opalone i roześmiane z pewnością dobrze nastrajają do dokonywania zakupów. Integralną częścią letniej kampanii reklamowej są zdjęcia, których autorem jest Lachlan Bailey.

H&M nie po raz pierwszy zatrudnia gwiazdy do swojej kampanii, co chyba znów okazuje się sukcesem i decyduje o tym, że firma utrzymuje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych i chętnie kupowanych marek. Równie udana wydaje się współpraca z zespołem Axwell / Ingrosso, który także skorzystał na współpracy z modowym potentatem. Budowanie pozytywnego, rozpoznawalnego wizerunku jest szczególnie ważne po paru skandalach w ostatnich latach, które w sporym stopniu wpłynęły na wiarygodność tej znanej sieciówki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne kolekcje – czy H&M po raz kolejny nas zaskoczy i utrzyma wysoki poziom swoich kampanii reklamowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.